Ostutingimused

1.TELLIMINE, MAKSMINE, KOHALETOIMETAMINE.

Tellimine

Kõik kaup, mis asub meie kodulehel, on koheselt kõigile saadaval meie laos (kui kauba juures puudub viide “tellimisel”). Tellimusi võetakse vastu ööpäevaringselt. Tellimuse sooritamiseks valige toode ja lisage see ostukorvi. Jälgige ekraanil ilmuvaid juhiseid. Kinnitage tellimus. E-arve ja tellimuse kinnitus jõuavad Teie poolt sisestatud e-mailile paari sekundi jooksul.
Toote lisamine ostukorvi ei kohusta Teid veel ostma, kuid pange tähele seda, et kuigi toode on juba Teie ostukorvis, on see tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele klientidele.

Maksmine

Pärast tellimuse vormistamist saadetakse Teile e-maili teel tellimuse kinnitus ja e-arve, millel on tellimuse summa ja kõik vajalikud pangarekvisiidid makse sooritamiseks. Maksmine toimub pangaülekandega Kaim Sõiduk OÜ arvelduskontole. Maksetähtaeg on üks tööpäev. Kui Te ei ole arvet tasunud 1 tööpäeva jooksul alates arve väljastamisest, tühistatakse tellimus automaatselt. Arve tasumisel palun sisestage kindlasti tellimuse number (leiate e-arvelt). Kui tellimuse saaja ja maksja on üks ja sama isik, siis tellimuse numbri lisamine selgitusse ei ole kohustuslik. Juhul kui tellimusel olev nimi erineb pangaülekandel olevast nimest (keegi teine tasub arve), siis tellimuse numbri lisamine selgitusse on kohustuslik.

Kohaletoimetamine

Kaubad toimetatakse ostjani 1-2 tööpäeva jooksul. Kõik tellimused, mille summa on vähemalt 130 eurot, toimetatakse kohale tasuta. Kaupa on võimalik meie laost kätte saada tööpäeviti ajavahemikul 9:00-18:00, kokkuleppel ka muudel aegadel.

2.GARANTII

Kõikidele kaupadele on vastavalt tehase-valmistaja poolt antud garantii. Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või puudub garantii talong (kui on ettenähtud). Vaidluste lahendamine käib vastavalt EV seadusandlusele.

3.PRIVAATSUS

Kaim Sõiduk OÜ kinnitab, et ostja poolt edastatud andmete kaitse on tagatud ning neid andmeid kasutab ainult Kaim Sõiduk OÜ ostja poolt esitatud tellimuste täitmiseks.
DPD logo

cargobus logo